Easic (aneb WiFi)

Jak je to s internetem v našich obcích a jinde, co se nabízí za možnosti, jaké jsou ceny, zkušenosti uživatelů...

Re: Jak to nyní s Easicem vypadá?

Příspěvekod Fang » pát 21. pro 2007 12:27

[quote="yanca"]Chtěl bych se zeptat těch, kdo používají služby Easicu, jak jsou spokojeni a jak je připojení spolehlivé. Slyšel jsem, že prý sí
Connected via LAN .
Fang

DNES Easicu je zranitelné

Příspěvekod Návštěvník » úte 28. říj 2008 13:38

DNS Easicu (212.80.66.7) není bezpečné - lze si to vyzkoušet zde: http://www.doxpara.com/ . Co to znamená? Může se stát, že se budete připojovat do své banky, vše bude vypadat v pořádku, ale ve skutečnosti se připojíte někam docela jinam na falešný web (aniž byste to podle webové adresy poznali), ten si uloží vaše údaje a pak se přihlásí na správnou adresu banky a vybere účet... Chyba je známá od července, bohužel ne všichni provozovatelé DNS serverů ji opravili.
Návštěvník

Re: DNES Easicu je zranitelné

Příspěvekod Fang » pát 31. říj 2008 23:25

Návštěvník píše:DNS Easicu (212.80.66.7) není bezpečné - lze si to vyzkoušet zde: http://www.doxpara.com/ . Co to znamená? Může se stát, že se budete připojovat do své banky, vše bude vypadat v pořádku, ale ve skutečnosti se připojíte někam docela jinam na falešný web (aniž byste to podle webové adresy poznali), ten si uloží vaše údaje a pak se přihlásí na správnou adresu banky a vybere účet... Chyba je známá od července, bohužel ne všichni provozovatelé DNS serverů ji opravili.

Tyhle DNS nema pod palcem Easic ale Dial Telekom. Nadruhou stranu s vami souhlasim ze velci ISP tenhle problem hazej bobek a nehodlaji to moc resit.
Kód: Vybrat vše
inetnum:         212.80.66.0 - 212.80.66.255
netname:         TGNET-CZ
descr:           Dial Telecom, a.s.
country:         CZ
Connected via LAN .
Fang

Re: Easic (aneb WiFi)

Příspěvekod Návštěvník » čtv 06. lis 2008 21:24

Ve úterý 4/11/08 několik hodin během dne nefungovalo připojení, protože vypadnul Radius server. Dne od zhruba 19. hod. nefunguje připojení, ani nevím, z jakého důvodu... Co se to v Easicu děje? V posledních měsících to takové problémy nemělo...
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » pát 07. lis 2008 17:38

Tak už to běží. Prý byl jen zamrzlý vysílač v hostíni.
Návštěvník

Příspěvekod Hades » úte 24. bře 2009 20:03

Tohoto poskytovatele důrazně nedoporučuji. Naprosto neodpovídající přístup a velice časté výpadky sítě. Běžně i několikadenní. A to vša za ceny ne zrovna nejlevnější. Spíš naopak :(
Od těchto diletantů raději dál. A zařízení mějte raději vlastní. To co mi umístili na střechu bych si nedal ani pro rozvod po bytě. To jsem ovšem zjistil až bylo pozdě.
Opravdu, odskoušené a důrazné NE!!!
Hades

Příspěvekod Návštěvník » pon 27. dub 2009 16:07

A kam jinam jít? Je tady nějaký jiný poskytovatel, který bude lepší?
Mě taky štve jejich "infolinka", kam se leckdy nejde dovolat a pak vždycky říkají, že je problém u mě a najednou to jde, aniž bych já cokoliv udělal.

Zdá se mi že tomu až tak nerozumí. Jejich přístup ke klientům je každopádně hrozný a to včetně majitele. Leda se domluvit pár desítek jejich klientů a hromadně změnit poskytovatele. A domluvit se s těma, kdo jim dali prostor na střešem, aby je vyhodili.
Návštěvník

Příspěvekod mates » pát 01. led 2010 18:59

Také se musím připojit k diskuzi. Easic už nechci ani vidět !!!!! Končím!!!! E-mail--nic telefonování technikovi --nic telefonování p.šohaj--nic, když jsem se konečně dovolal technikovi, tak mě v pátek sdělil, že mám zavolat v pondělí a že budeme teprve něco řešit. ( nešlo mě přihlášení počítače k netu , tudíž se nemůžu na net dostat) . Pak z něj vypadlo, že není vlastně žádnej technik ale informační celntrum a že ho to nezajímá a fláknul mě telefonem. Poté mě telefon i ostatní čísla vypínal. P.šohaj také nezvedá. Takže jestli se chcete za 400kč neustále dívat do bílé obrazovky zvolte tuto společnost!!!!!
mates

Příspěvekod sobota » sob 29. led 2011 10:59

I já odhlašuji službu.
Arogance je zřejmě předností.
sobota

Předchozí

Zpět na Internet