Sekání trávy v obci Všestudy

Zde najdete informace o dění v obci, na zastupitelstvu apod. O uvedených (ale i jiných) záležitostech zde také můžete diskutovat.

Sekání trávy v obci Všestudy

Příspěvekod Návštěvník » čtv 11. kvě 2006 10:23

Pronájmem travní sekačky Viktorii Všestudy, bylo zajištěno sekání určených rovných ploch ve Všestudech. Proč tyto plochy seká ukrajinec který zřejmě sekání provádí za úplatu. Nebo je to jinak???.....
Návštěvník

Sekání trávy

Příspěvekod Návštěvník » čtv 11. kvě 2006 13:37

A proč se na to přímo nezeptáte na Obecním úřadě?! :wink:
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » pát 12. kvě 2006 14:37

Jen by mě zajímalo kdo se na to ptá???? Já svoje jméno klidně zveřejním a to je Ivo Lorenc a já sekám na hřišti a mám sekat i přilehlé plochy. Ale jak každý ví né každá travnatá plocha je správně udržovaná a tak se stává že se v té trávě válejí dráty , kusy železa a pak dost kamenů a chycení této věci dost poškozuje tuto sekačku. Až někdo zajistí, že tyto plochy budou v pořádku a bude na nich jen tráva pak není problém. Jinak můžu s klidným svědomím říct , že chycení nějakého železa nebo kamene pak zabere skoro třem lidem opravu na celý den. A to nemluvím o tom když dojde k poruše řemene. Takže jestli to někoho zajímá může mě klidně zastavit a zeptat se mě na to osobně 8) 8) 8) Příště by bodnul podpis 8) 8)
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » úte 16. kvě 2006 9:34

Dále je dohoda mezi Obecním úřadem Všestudy a SK Viktorií Všestudy a to na sekání pozemku jen u obecního úřadu!!!!!!!!!!!!!! 8) 8)
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » stř 17. kvě 2006 20:06

Není mi zcela jasný smysl těchto anonymních diskusních příspěvkům když je podstatný výsledek. Plochy, které seká TJ Všestudy jsou dohodnuty,ostatní plochy dle pokynů udržuje pan Evžen Mazurčák a to za úplatu. Je držitelem živnostenského listu a proto jeho služby nejsou pro obec natolik nákladné o další odvody a daně. Navíc obec nenese zodpovědnost za případný úraz jmenovaného. Nachází li se v obci někdo, komu bude moci Obecní úřad svěřit techniku a zároveň jej odměňovat tak jako pana Mazurčáka, obecní úřad to jen uvítá. Na řeči je tu lidí až dost, ale aby se někdo přihlásil na práci, tak to zase není tak horké. Má-li někdo oprávněné připomínky, má docela dost prostoru aby je sdělil zastupitelstvu osobně, či účastí na veřejném zasedání. A ti největší debatéři a kecalové se pak schovávají za nepodepsané příspěvky. Toto je názor můj jako občana i jako starosty.
Návštěvník

Zpět na Všestudy