volby zastupitelů

Zde najdete informace o dění v obci, na zastupitelstvu apod. O uvedených (ale i jiných) záležitostech zde také můžete diskutovat.

Příspěvekod Návštěvník » čtv 17. srp 2006 12:55

Tak co? Kdopak nám ve všestudech kandiduje? Zajímavý by spíš bylo vědět proč.
Návštěvník

Příspěvekod volič » pát 25. srp 2006 13:38

to sem zvědavej, koho zvolíme . já hlasuju pro vávrovou ta je nejchytřejší a jak nemá co dělat tak se pořád shání po drbech . a co kdy udělala? co vlastně na úřadě dělá?
taky hlasuju pro architekta, ten zase za chvíli odstoupí, protože jsou všichni blbci a on se s nima zahazovat nebude
a ještě k nim přidat tůmu i s manželkou a doplnit to lancem a je vymalováno ne?
by mě zajímalo jestli vůbec znaj internet
volič

Příspěvekod Tůmová » úte 29. srp 2006 15:02

Zdravím "voliče" !!!
Konečně mne někdo oslovil. Ano, znám internet, a to již dost dlouho. Znám i tyto stránky, pravidelně je navštěvuji a čtu, leč diskutovat mi připadá zbytečné. Ono není v podstatě s kým a o čem.
Nekonstruktivní "výkřiky" nelze komentovat.
Tak mi alespoò voliči-voličko-anonyme napiš, zda znáš /mimo sebe/ někoho kvalitního, koho bys chtěl vidět v obecním zastupitelstvu.
Urážet, osočovat a plácat to umí skoro každý.
A ještě jedna otázka ? To že při psaní vlastních jmen používáš malá písmena je projevem Tvé neznalosti českého jazyka nebo neúcty k jmenovaným ???? :lol:
Tůmová

Volby do zastupitelstva

Příspěvekod Petřinová Monika » úte 26. zář 2006 5:54

Dobrý den,
ráda bych se dozvěděla odpovědě z dotazníků kandidátů. Nikde jsem je nenašla. Myslím si, že není troufalé, když napíšu, že výběr mezi nimi moc není. Ráda bych přivítala nějakou diskusi, proč právě mám volit toho nebo onoho kandidáta. Také bych chtěla vědět, jestli někdo z nich hodlá něco udělat s tou šílenou zříceninou u návsi, a jestli se také dotáhne ke konci ta barabizna na okraji obce ve směru do Veltrus.
Děkuji za odpověď(di).
Monika Petřinová - volička
Petřinová Monika

Příspěvekod yanca » úte 26. zář 2006 9:15

Také jsem zaplesal, že tu tahle diskuze vůbec vznikla.

Bohužel její obsah toho mnoho nepřináší. Vybrat ty správné kandidáty nebude jednoduché. Celkem je sedm zastupitelů a najít mezi těmito kandidáty sedm lidí, kteří by mi aspoň zpola vyhovovali, je prostě nemožné. Mě ale hendikepuje také skutečnost, že ne všechny z kandidátů znám, takže je možné, že mezi nimi skutečně dobří kandidáti jsou. Takoví, kteří jsou nejen inteligentní a mají snahu něco pro obec dělat, a ne pouze brblat a po straně si stěžovat. Takoví, kteří něco dělají a akorát všechny kolem neznervózňují a nehrají si na něco, čím nejsou.

Snažil jsem se aspoň zjistit, čeho chtějí kandidáti dosáhnout, tak jsem připravil onen dotazníček, ale zatím mám jen pět odpovědí. Třeba kandidáti sami sepíšou něco jako volební program, ale o tom dost pochybuji.

Moniko - proč jste nekandidovala vy?
yanca
Site Admin

Volby do zastupitelstva

Příspěvekod Monika Petřinová » úte 26. zář 2006 16:06

Dobrý den,
kandidátní listinu jsem nepodala s důvodu neslučitelnosti funkcí, jakož to úředník územně samosprávného celku vykonávám státní správu což je v rozporu s určitým zákonem, myslím že je to č. zákona 491z roku 2001.Ale co není tento rok může být za čtyři. Díky za otázku.
Monika Petřinová
Monika Petřinová

Příspěvekod volič » pát 13. říj 2006 7:41

Koho volit nevim, ale vim koho nevolit: 1. vávrová 2. lanc 3. kadlec 4. pavlinská
To jsou lidi co by spíš uškodili než aby něco udělali.
volič

Re: Volby do zastupitelstva

Příspěvekod yanca » pon 23. říj 2006 21:52

Monika Petřinová píše:...kandidátní listinu jsem nepodala s důvodu neslučitelnosti funkcí, jakož to úředník územně samosprávného celku vykonávám státní správu...

Neslučitelnost funkce zaměstnance zařazeného do úřadu s funkcí člena zastupitelstva obce nastává, pokud úředník vykonává státní správu, a to přímo státní správu vztahující se k územní působnosti obce, v níž byl zvolen členem zastupitelstva. Stejně tak neslučitelnost platí, když jde o úředníka obce s pověřeným obecním úřadem či úřadem obce s rozšířenou pravomocí a tento úředník by rozhodoval o obci, kde je členem zastupitelstva.

Nicméně: Úředník obce, který vykonává pouze samosprávné činnosti, může být zvolen do zastupitelstva této obce.

To píšou v jedné brožurce...
yanca
Site Admin

Předchozí

Zpět na Všestudy