volby zastupitelů

Zde najdete informace o dění v obci, na zastupitelstvu apod. O uvedených (ale i jiných) záležitostech zde také můžete diskutovat.

volby zastupitelů

Příspěvekod Návštěvník » stř 19. dub 2006 20:42

V září by měly proběhnout volby do obceních zastupitelstev. Už víte, koho ve Všestudech budete volit a koho naopak ne a proč? Docela by mě to zajímalo.
Návštěvník

Re: volby zastupitelů

Příspěvekod Návštěvník » čtv 27. dub 2006 12:57

Anonymous píše:V září by měly proběhnout volby do obceních zastupitelstev. Už víte, koho ve Všestudech budete volit a koho naopak ne a proč? Docela by mě to zajímalo.

Uvidíme kdo se přihlásí.
Návštěvník

Volby zastupotelstva

Příspěvekod anonimní » čtv 27. dub 2006 16:43

Pokud bude umožněno zaměstnancům Domova důchodců ovlivňovat voliče přímo voliče v Domově důchodců dopadne to jako v roce 2004.
anonimní

Re: Volby zastupotelstva

Příspěvekod Návštěvník » čtv 27. dub 2006 18:44

anonimní píše:Pokud bude umožněno zaměstnancům Domova důchodců ovlivňovat voliče přímo voliče v Domově důchodců dopadne to jako v roce 2004.

Co kdo ovlivnil? Popište to přesněji.
Návštěvník

Re: volby zastupitelů

Příspěvekod Návštěvník » úte 23. kvě 2006 12:50

Anonymous píše:Uvidíme kdo se přihlásí.

Předpokládám, že ti, co tam jsou nyní, se asi opět přihlásí. Co si tedy o jejich práci myslíte? Proč na úřadě jsou, co pro obec udělali?

Případně je doplní další, kteří kandidovali v posledních volbách - jejich jména jsou na webu ČSÚ.
Byl by někdo z nich přínosem?
Návštěvník

Příspěvekod Ivo Lorenc » čtv 25. kvě 2006 7:40

Proč se tady nikdo nepodepisuje to se snad bojíte za své názory???? 8)
Ivo Lorenc

Příspěvekod Návštěvník » stř 31. kvě 2006 8:56

Stačí se podívat, kdo na úřadě co dělá nebo spíš nedělá, těch je tam víc (co nedělaj). Těch bych se zeptal, proč se nechali zvolit a jestli chtěj zase a jestli jo, tak proč, když tam stejně nic nedělaj.
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » pát 02. čer 2006 8:25

Anonymous píše:
anonimní píše:Pokud bude umožněno zaměstnancům Domova důchodců ovlivňovat voliče přímo voliče v Domově důchodců dopadne to jako v roce 2004.

Co kdo ovlivnil? Popište to přesněji.

Dnes už můžu říci konkrétní jméno kdo ovlivňoval komunální volby v roce 2004. Je to Nedbalová a doufám, že tímto průšvihem v obci Všestudy končí její veškerá veřejná činnost.
Návštěvník

Příspěvekod yanca » pát 02. čer 2006 15:24

Anonymous píše:Dnes už můžu říci

A proč to nešlo říct dříve? Vy víte, že se děje nějaká nepravost a necháte si to pro sebe? Nepodáte trestní oznámení? Namísto anonymních vzkazů je třeba jednat - v souladu s právem.
yanca
Site Admin

Příspěvekod Viky » pon 05. čer 2006 12:04

Moc by mě zajímalo co ta osoba co tady všechny pomlouvá co ona dělá a nebo jak se snaží dělat něco pro Všestudy???? Podle toho co si čtu tak to je ta největší špička co tu je!!!!! a proto řekněte mi kdo jste a já vás budu volit když jste tak vyjímečná!!!!!!!!!! 8) 8) nebo dokážete jen něco jiného???? asi jo co????
Viky

Příspěvekod Návštěvník » úte 06. čer 2006 20:56

Ivo Lorenc píše:Proč se tady nikdo nepodepisuje to se snad bojíte za své názory???? 8)
SI SE ZBLÁZNIL.
Návštěvník

Příspěvekod yanca » stř 07. čer 2006 21:22

Viky píše:Moc by mě zajímalo co ta osoba co tady všechny pomlouvá co ona dělá a nebo jak se snaží dělat něco pro Všestudy????

Přidávám se. Také bych rád slyšel, co kdo dělá pro obec. Sám už o několika lidech, kteří se nezajímají jen o svůj barák a zahradu, vím. Neodvážím se je jmenovat, protože bych určitě někoho důležitého zapomněl (a stále ještě znám ve Všestudech příliš málo lidí) a to bych nerad. Určitě by ale stálo za to sepsat jména lidí a co pro obec dělají.
yanca
Site Admin

Příspěvekod Návštěvník » úte 04. črc 2006 13:57

Koho budete volit a proč? Ty co tam jsou? Včetně chytrý vávrový? Nebo hospodský bratrstvo?
Návštěvník

Příspěvekod xxx » úte 11. črc 2006 7:36

Hospodský komando???? tak to já určitě né už dokážete představit jak vládnou v obci????? Jak by to asi vypadalo????
xxx

Příspěvekod Gem » čtv 13. črc 2006 22:23

Vím určitě koho volit nebudu!!!
Toho, kdo nedokáže bez zjevných chyb napsat svůj příspěvek. :roll:
Gem

Další

Zpět na Všestudy