anonym

Zde najdete informace o dění v obci, na zastupitelstvu apod. O uvedených (ale i jiných) záležitostech zde také můžete diskutovat.

anonym

Příspěvekod Návštěvník » stř 22. bře 2006 10:23

Dobrý den,
určitě spousta z Vás už slyšela nebo i četla anonym, který byl doručen na OÚ a několika lidem v obci o tom jací zlý lidé sedí na zastupitelských židlích.
Je tam spousty špíny, já ho osobně četla a nelíbí se mi jak je napsaný.
Je tam spousta narážek na věci, které prošly veřejným zasedáním a nikdo neměl z řad občanů připomínek
Mě osobně se také nelíbí to jak za obecní peníze uklízejí pozemky u strouhy pana Pavliše, ale prošlo to veřejným zasedáním k mé smůle jsem nebyla přítomna a tak se můžu zlobit sama na sebe, že jsem tam nemohla říct svůj nesouhlas s tímto stanoviskem.
Mluvím sama za sebe, a tak chci napsat, že ten kdo ten anonym napsal je velký srab, protože pokud s něčím nesouhlasím co se týká obce je mnoho prostředků jak to sdělit zastupitelům.
V tom anonymu je i zmínka o mé osobě, jak zastupitelům by vadilo, kdybych si vodila svou dceru do práce. Myslím si, že je to jem věc mezi mnou a mým zaměstnavatelem na jakých podmínkách se domluvíme a ostatním to musí být jedno!!!
Sice jsem odešla pracovat jinam, ale určitě to nebylo proto, že na mě byly zastupitelé zlý, jsem totiž velká holka a umím své problémy řešit.
Nechci aby tento příspěvek byl brán jako obhajoba zastupitelů, to vžádném případě, jen mi vadí jak si někdo řeší své problémy přes anonym.
Monika Petřinová
Návštěvník

Příspěvekod yanca » stř 22. bře 2006 23:42

Moniko,
Váš příspěvek mi udělal velkou radost. A doufám, že nejen mně. Ten anonym asi četl téměř každý. Přemýšlel jsem, jestli jej sem dát, ale spíš se přikláním k tomu, abychom ho nezveřejňovali a abychom anonymy bez čtení házeli do koše.
Každopádně doufám, že lidí podobných autorovi anonymu je v obci minimum. Ono se totiž pořád potvrzuje "podle sebe soudím tebe". Někteří lidé asi vždy za vším vidí jen vypočítavost...
Jinak samozřejmě nelze nikomu upírat právo na nesouhlas. Každý má svůj názor a proč ho neříct? Je ale třeba jednat konstruktivně a neschovávat se sám před sebou - tím se nevyřeší nic.
Doufám, že lidí, kterým záleží na tom, co se v obci děje, a kteří se přitom dokáží podepsat, je v obci naprostá většina.
Jan Kadeřábek
yanca
Site Admin

Zpět na Všestudy