Jaké chceme Všestudy? Cíle a směřování obce

Zde najdete informace o dění v obci, na zastupitelstvu apod. O uvedených (ale i jiných) záležitostech zde také můžete diskutovat.

Příspěvekod mara » čtv 15. úno 2007 6:57

A anonim je člověk který nemusí nic skrývat?
mara

Příspěvekod MATYLDA » čtv 15. úno 2007 11:46

Ta anonymita je myslím pochopitelná. Když tu lidé bydlí, tak si to rozházet nechtějí. A přitom je jasné, že pokud se na některé věci zeptají, tak si to rozházejí. Něco jiného je schovávat se za anonymitu a někoho neprávem osočovat. Já tady ale nepíšu o osočování nebo nařčení ale o anonymní komunikaci.
MATYLDA

Příspěvekod obcan » čtv 15. úno 2007 12:43

A co si ten tázající rozhází??? Bude mít dražší popelnici? Nepustí ho do autobusu? Nenalijí mu pivo? Nebude smět chodit po chodníku? Zastřelí ho?
Zastupitel jde také se svou kůží na trh.
To že si lidé z očí do očí občas říkají nepříjemné věci je součástí demokracie a hlavně osobní statečnosti. Pokud chci něco vědět, tak se zeptám veřejně a veřejně také řeknu svůj názor. To mi přijde fér.
obcan

Příspěvekod MATYLDA » čtv 15. úno 2007 19:39

Bravo statečnému občanovi, který když chce něco vědět, tak se zeptá veřejně a veřejně také řekne svůj názor. Má můj obdiv.
MATYLDA

Příspěvekod vrata » pát 16. úno 2007 9:05

Proč jste teda přihlášen jako občan pane odvaho?
vrata

Příspěvekod MATYLDA » pát 16. úno 2007 9:15

Díky Vrato.
MATYLDA

Příspěvekod volič » úte 20. úno 2007 12:01

To sem rád,že nejsem sám kdo chce vědět co se děje na úřadě.Starostovi se ale zájem asi nelíbí a radši ani neodpovídá.Proč neodpovídá to asi něco skrývá.Jinak přece klidně může odpovědět i anonymům,když mají věcné otázky.To přece není pomlouvání.To je snaha vědět,co si zastupitelé dělaj.
volič

Příspěvekod obcan » úte 20. úno 2007 15:19

A na co vůbec by se mělo odpovídat ? Já tady žádnou otázku nevidím. Co si zastupitelé dělají je snad dost napsáno v tom co je tady na internetu.????
obcan

Příspěvekod volič » stř 28. úno 2007 10:26

Odvážný neanonymní občane,tady je ta otázka,proč stromek a čidlo stálo 9300,-.Taky by mně zajimalo co to je rozšíření stávající úřadovny o místnost bývalé mandlovny a proč se to má dělat,když tam jsou zastupitelé pár hodin v týdnu.Prostě mě zajimá ,jestli se zbytečně neutrácí.
volič

Příspěvekod MATYLDA » čtv 01. bře 2007 0:56

Jasně položená otázka! Nemůžu se dočkat odpovědi.
MATYLDA

Vánoční osvětlení a úřadovna

Příspěvekod Tůmová » čtv 01. bře 2007 16:35

Kompletní rozpočet na "vánoční osvětlení" nebudu tady vypisovat, ale požádám admina, aby jej umístil přímo na webové stránky.
Co se týče rozšíření úřadovny: hlavním důvodem je to, že se zastupitelé scházejí vesměs v plném počtu tj.7. Veškerá jednání a následně rozhodnutí jsou přijímáná dle hlasování zastupitelů. Ve většině případů je potřeba rozložit podklady a dokumenty hlavně pak v současné době katastrální mapy nad kterými probíhá diskuze a pak věřte, že není kam položit tužku. Nemluvě o jednáních, ke kterým jsou přizváni i další externí účastníci. Pak se stává stísněnost až nedůstojná.
Zároveò bych chtěla tímto apelovat na anonymní diskutéry. Přijïte na úřad, zeptejte se na co chcete, přijïte na veřejné zasedání, říkejte své návrhy, připomínky. Nestůjte stranou. Vždy
Tůmová

Re: Vánoční osvětlení a úřadovna

Příspěvekod yanca » pon 05. bře 2007 9:34

Tůmová píše:Kompletní rozpočet na "vánoční osvětlení" nebudu tady vypisovat, ale požádám admina, aby jej umístil přímo na webové stránky.

Rozpočet jsem přeformátoval a jako html soubor umístil na tomto odkaze, kde si jej můžete prohlédnout. (odkaz pro kopírování i přímo zde: www.vsestudy.cz/wp-content/soubory/07/0 ... romek.html)
yanca
Site Admin

Příspěvekod volič » pát 09. bře 2007 8:50

Materiálu je tam hodně snad je opravdu nutné.Rozpočet je dost divný jak tam je cena materiálu a u toho cena práce.Kde je celková cena materiuálu a cena práce ?Mně to vyšlo přes 3200 tak jestli mu to trvalo 10 hodin tak je dobrá cena a špatný elektrikář a jestli mu to trvalo 4 hodiny tak je docela drahý elektrikář.Jestli teda platíte 800 na hodinu tak bych taky něco pro obec udělal.A to má ještě marži za matriál nejmíò 15%.
volič

Příjezd do Všestud???

Příspěvekod Lorenc Ivo » stř 14. bře 2007 11:53

Mohu mít taky dotaz. Moc by mě zajímalo jestli se ví ,která firma provádí navážku hlíny za křižovatkou , která míří do Všestud. Mě přišlo, že ty gumy co se tam u křižovatky válej a není to tak dlouho leželi na té polní cestě a teï jsou už zase na křižovatce. Možná je to jen můj názor, ale když někdo přijíždí do Všestud tak ho musej hned praštit do očí a to ještě jsou u pomníčku člověka , který dělal i pro obec a její občany dost.Neměl by je někdo nechat odklidit??? Teda jestli je to ještě v katastru obce ???
V tom já se nevyznám, ale škodí to obci nemyslíte. Jde s tím něco dělat??????
Lorenc Ivo

Pneumatiky

Příspěvekod Tůmová » čtv 15. bře 2007 0:59

Nebýt toho, že jsem jela zrovna okolo a viděla jsem proč tam ty pneumatiky jsou byla bych úplně stejně naštvaná. Nicméně takto mohu podat informaci o tom, že pneumatiky jsou tam používány 2x denně a slouží k přejezdu pásového /asi/ buldozéru aby se nepoškodila silnice.
Doufám jen, že po ukončení přejezdů si je firma odstraní.
Tůmová

PředchozíDalší

Zpět na Všestudy