mobilní telefony a jejich signál ve Všestudech

Zde najdete informace o dění v obci, na zastupitelstvu apod. O uvedených (ale i jiných) záležitostech zde také můžete diskutovat.

Jakého mobilního operátora využíváte?

Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

Re: INFO

Příspěvekod yanca » úte 23. kvě 2006 21:12

TECH píše:Problém je také kopcovitost, takže i když blízko je, nemusí si to stačit.

To tady v té rovině tak docela problém není. ;-)

TECH píše:další stavět nechtějí, protože se jim to nevyplatí..nemějte jim to za zlé.

Tak ať se nechlubí svým skvělým pokrytím. Mimochodem - všichni operátoři si do pokrytého území apočítávají i všechny vojenské újezdy, byť tam ani signál nemají (aspoň v minulosti tomu tak bylo).

TECH píše:Nejj způsob jak mít pokrytí, je buď využívat pokrytí toho opa co má nejlepší signál

Právě to chystám. Ale napřed jsem se snažil přesvědčit TM, aby se pokusil s pokrytím něco udělat. Když nezareaguje, tak přejdu a to samé doporučím i všem ostatním jeho klientům v této oblasti.

TECH píše:nebo přesvědčit starostu aby všem 3 opům poslal dopis s nabídkou levných prostor na BTS

Těm dvěma ani posílat nemusí, ti mají signálu dost. Jen jeden má tady (Všestudy a Dušníky nad Vltavou) signál mizerný - T-Mobile. Jinak s ním jsem celkem spokojený, ale když není signál, jsou mi jejich služby docela na... :evil:
yanca
Site Admin

Příspěvekod yanca » čtv 12. říj 2006 15:47

čerstvé vyjádření na můj další dotaz zaslaný firmě T-Mobile:

zasilame Vam odpoved na e-mailovou zpravu ze dne 6. rijna 2006.

Predpokladany termin spusteni zakladnove stanice u obce Zlosyn, ktera muze castecne zlepsit pokryti i v obci Dusniky nad Vltavou byl stanoven na prosinec 2006.

Verime, ze Vam zaslane informace pomohou a prejeme pekny den.

Tak jsem zvědav, jak se to v Dušníkách a ve Všestudech projeví. Doufám, že dobře a že signálu bude víc. Každopádně jen prospěje, pokud do té doby dostane TM dalších několik žádostí o lepší pokrytí v naší oblasti, protože čím více jich bude mít, tím spíše síť nakonfiguruje tak, aby se u nás pokrytí zlepšilo. Pište tedy na jejich e-mail: info@t-mobile.cz
yanca
Site Admin

Re: mobilní telefony a jejich signál ve Všestudech

Příspěvekod Lenicka1313 » pon 16. led 2012 20:40

Dobrý den. Já mohu jen doporučit nějaký GSM zesilovač. Sama jsem tento problém řešila a vše bylo v pořádku až po jeho nákupu. Jednoznačně doporučuji. A pokud nevíte, kam se obrátit, já ho kupovala zde: http://www.zesilovace-gsm-signalu.cz/
Lenicka1313

Předchozí

Zpět na Všestudy