Muži tým A

Speciální fórum fotbalového klubu pro jeho členy i členky, fanoušky a klidně i protivníky.

Muži tým A

Příspěvekod Sk viktoria Všestudy » ned 30. črc 2006 10:19

Ahoj lidi tak co rikate po sobotnim pratelaku na ty mlady kluky co knam prisly z Dynama? Me osobne se moc libil ten kluk s tou 11 na zadech prvni puly hral pekne,skoda ze ho v druhe puly chytaly krece!
Sk viktoria Všestudy

Příspěvekod Lora; » pon 07. srp 2006 10:00

Musím uznat , že Petr hraje dost dobře
Lora;

Příspěvekod xxx » stř 09. srp 2006 18:16

No ja bych stim chvalenim este chvilku pockal neznamena ze kdys jse mu povedli dva zapasy tak ze je svetovej!!!Nerikam ze hraje spatne ale ukaze se tetka v sobotu proti Berkovicim jak zakope ne???
xxx

Příspěvekod Lora » pát 11. srp 2006 8:11

Jasně nikdo by se neměl moc chválit, ale musím ti za sebe říct, že když jsem hrál druhou půlku vedle něj tak jak jsem si s ním zahrál nějakejch 30 minut tak jsem si nezahrál fotbal celé jaro jen jsem trochu dřevák a gol mi tam nepadne. Ale vážně Beřkovice budou jinej oříšek to vím i já už budeme muset hrát ze zadu a jak to říká Háňa hlavně já budu muset hrát vzadu a né se cpát moc do předu. Každej to už bude muset brát tak jako mistrák aže už se hraje o body
Lora

Příspěvekod Péťe » čtv 21. zář 2006 15:14

Tak jdem nato! Luzec odnas dostane poradne nafrak a pak uz to musi bejt zapas od zapasu lepsi nebo ne?
Péťe

Zpět na SK Viktoria Všestudy