ženy

Speciální fórum fotbalového klubu pro jeho členy i členky, fanoušky a klidně i protivníky.

ženy

Příspěvekod fanoušek » úte 04. dub 2006 9:50

Já to raději založím sám, protože jinak hrozí, že v sekci mužský tým budou jenom samé ženy. ;-) Proto je prosím, aby vzkazy psaly spíše sem - pokud se tedy týkají ženského týmu. Samozřejmě mohou vzkazovat i mužům - třeba jim blahopřát k vítězství a tak. :-)
fanoušek

Re: ženy

Příspěvekod Viky » pát 14. dub 2006 10:47

fanoušek píše:Já to raději založím sám, protože jinak hrozí, že v sekci mužský tým budou jenom samé ženy. ;-) Proto je prosím, aby vzkazy psaly spíše sem - pokud se tedy týkají ženského týmu. Samozřejmě mohou vzkazovat i mužům - třeba jim blahopřát k vítězství a tak. :-)

A s tím blahopřáním holky neotálejte :D zase se to může zlomit a co pak
Viky

Příspěvekod Návštěvník » čtv 27. dub 2006 11:49

Ahoj holky, jak se všichni máte??? A jak vám to kope??? Nepotřebujete posilu??? Zdre Macek 10
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » čtv 27. dub 2006 11:50

Jinak sem moc ráda, že se vrátil do týmu hlavní lídr. Pozdrav Ilonce. Macek 10
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » stř 03. kvě 2006 7:18

Anonymous píše:Jinak sem moc ráda, že se vrátil do týmu hlavní lídr. Pozdrav Ilonce. Macek 10

Posila by určitě bodla tak na co čekáš????? 8) 8)
Návštěvník

Příspěvekod Viky » pon 29. kvě 2006 7:53

Koukám Macku, že máš jen pusu plnou keců a skutek utek co????? 8) 8)
Viky

Příspěvekod Návštěvník » úte 30. kvě 2006 9:52

Sice nevim, kdo si, ale jestli Tě to potěší tuhle neděli si jdu zahrát. Macek 10
Návštěvník

Příspěvekod Viky » pon 05. čer 2006 12:19

No to ani vědět nemusíš 8) 8) já to vím kdo jseš a prej nic moc to nebylo.To víš když příjdeš jen jednou tak co čekat v noze to sice máš, ale proto aby si byla posilou to chce i něco víc nemyslíš????Ale musím se zas zastat kolektivu a to tak, že je zaříznul rozhodčí a to dost !!!! Pan rozhodčí Novák!!!!! viděl jen na jednu stranu a to na stranu Čechie a zapomínal , že fotbal hrají dvě družstva!!!!! Vzkaz pro něj faul se píská i na druhou stranu (stranu domácích ) a neposuzuje se jako chyba!!!!!!!!!!!! 8) 8)
Viky

Příspěvekod Návštěvník » úte 06. čer 2006 14:29

No víš Viky nedal se čekat zázrak, přeci jenom jsem rok nehrála. Musíš na mě pomalu a dát mi čas. Nepočítala jsem s tim, že tam něco předvedu. Tak zatim.
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » úte 06. čer 2006 20:41

Viky píše:No to ani vědět nemusíš 8) 8) já to vím kdo jseš a prej nic moc to nebylo.To víš když příjdeš jen jednou tak co čekat v noze to sice máš, ale proto aby si byla posilou to chce i něco víc nemyslíš????Ale musím se zas zastat kolektivu a to tak, že je zaříznul rozhodčí a to dost !!!! Pan rozhodčí Novák!!!!! viděl jen na jednu stranu a to na stranu Čechie a zapomínal , že fotbal hrají dvě družstva!!!!! Vzkaz pro něj faul se píská i na druhou stranu (stranu domácích ) a neposuzuje se jako chyba!!!!!!!!!!!! 8) 8)
Návštěvník

Příspěvekod svj » úte 06. čer 2006 20:44

ROZPUSTIT A VYPUSTIT. JINAK TO NEVIDIM.
svj

Příspěvekod kuk » stř 07. čer 2006 9:55

To mohl napsat jenom hňup, který nikdy nedělal žádný sport, možná se nikdy nebyl podívat ani na zápase.
To, že děvčata prohrávají, není důvod k rozpuštění. Smutné je, když jim
k prohře opravdu pomůže jednostranný pohled rozhodčího.
Důležité je, že se k utkáním scházejí - aktivně sportují.
Za to jim patří dík.
Holky nevzdávejte se.
kuk
kuk

Příspěvekod Návštěvník » stř 07. čer 2006 13:53

Dík Kukovi!!!
Návštěvník

Příspěvekod Viky » čtv 08. čer 2006 10:18

Jasně holky vydržte za ty léta jste součástí SK a byla by škoda v neděli se nejít na vás podívat!!!!!!!!!!! 8) 8)
Viky

Příspěvekod ferry » čtv 06. črc 2006 21:28

Podívat?A na co?Na ženy,jako takové,to možná jo.Ale na fotbal?Chodím tam to jo,ale jen z žalu jak to tam teï je.Nebo spíše vede.Vždy
ferry

Další

Zpět na SK Viktoria Všestudy