ženy

Speciální fórum fotbalového klubu pro jeho členy i členky, fanoušky a klidně i protivníky.

Příspěvekod Lora » pon 11. zář 2006 12:03

Včera jsem viděl naší dívčí 11 jak vyměněnou dobrej fotbal, klid na hřišti a výsledek 3:0 a první tři body doma jen tak dál kočky 8) 8)
Lora

Příspěvekod Zulinho » pon 11. zář 2006 12:53

Včerejší všestudské kočky jsem bohužel neviděl, ale k vítězství blahopřeji a můžu slíbit, že se na Vás určitě konečně někdy přijdu podívat jak válíte...
Zulinho

Příspěvekod Lora » stř 27. zář 2006 7:08

Tak musím děvčata smeknout jak jsem vás viděl hrát v neděli tak takhle už jsem vás neviděl hrát dlouho jen tak dál :!: :!: :!:
Lora

Příspěvekod fatima » stř 27. zář 2006 16:32

Tak mi mooooc děkujeme za pochvalu. Potěší !!! Budeme se snažit, a to nejen kvůli fanouškům, hrát takto dál :o))))). Pa
fatima

Příspěvekod Lora » pon 02. říj 2006 14:56

Asi jsem to z tou pochvalou přehnal holky chtělo to alespoň bod!!!!!! 8)
Lora

Příspěvekod josef » ned 05. lis 2006 19:23

Tak muzu rict , ze jsem si i pres neprizen pocasi spravil fotbalovou chut a to diky dnesnimu fotbalovemu utkani zen mezi Vsestudy a Rakovnikem. Nasazeni , ktere devcata predvedla hlavne ve druhem polocase jim prineslo zaslouzene tri body. Moc pekny vyrovnavaci gol na 1:1 hned zacatkem druheho polocasu rozehral divaky a holky jako by to vycitily a predvedly velice pohledny fotbal a z minima vytezila maximum. Blahopreju o to vic , ze jste takto smetly druhy tym v tabulce.
Jen tak dal a pristi tyden to nandejte Cechii.
P.
josef

Příspěvekod Lorenc Ivo » pon 13. lis 2006 16:21

Tak myslím, že jsi je nějak moc přechválil v neděli to bylo přesně naopak,chtělo to vyhrát !!!!
Lorenc Ivo

Příspěvekod josef » ned 19. lis 2006 19:28

Po 14ti dnech byl dnes k videni opet pekny fotbal . Prubeh utkani sice obcas svymi vyroky "zpestril" rozhodci , ale na vysledku se to nijak zasadne nepodepsalo. Uprime receno vyroky nekterych hracek ze strany hostu, tesne po ukonceni zapasu, na prirozeni rozhodciho byly dost husty... :shock:
josef

Příspěvekod Meteor » čtv 29. zář 2011 13:09

Čau holky chtělo by to aktuální foto týmu nemůžu tu najít krásnou drobnou blondýnku. DÍKY
Meteor

Předchozí

Zpět na SK Viktoria Všestudy