mužský tým

Speciální fórum fotbalového klubu pro jeho členy i členky, fanoušky a klidně i protivníky.

Příspěvekod ferry » úte 25. zář 2007 15:17

dííííííííííííííííííííííííík
stíhám asi až sobotu,uvidím
ferry

Příspěvekod kikina » úte 25. zář 2007 17:45

čus Ferry,

něco se změnit musí jinak to s náma nedopadne dobře.
Začínáme se v tom utápět čím dál tím víc.
Ani nevíš jak mě to ser...... štve jak to jde s náma z kopce
Nejsem sice Všestuïák, ale jedno mi to rozhodně není.
Není přece možný, aby jsme po odchodu Ivoše zapoměli hrát fotbal

Musí se na to nějak reagovat, vždyt to známe odjinut, že někdy stačí nějaký malý impuls, mančaft se nastartuje a začne se dařit.
Nejsem snílek abych si myslel, že k tomu stačí jen kouzelný proutek

Proto by bylo fajn přijít s nějakým nápadem, vždyt na tom není nic špatného a alespon je vidět, že ti není osud fotbalu ve Všestudech lhostejný.

A bát se reakcí? Hale hraju ve Všestudech už dlouho a vím, že jméno Junek tam bylo v některých dobách néééé zrovna populární. Ale to bylo spíš mezi tebou a výborem. Myslím, že nastal čas, aby i výbor, Šulc a pan Lorenc uznali, že se musí, musí něco udělat, ikdyž se jim to třeba na první pohled nebude líbit.

Přiznávám, že mě nic konkretního nenapadá, ale jestli máš nějaký návrh, tak sem s ním. Za sebe můžu říct, že já budu za Všestudy bojovat až do konce a rozhodně to nevzdám, ikdyž dostáváme takové gardy. Víš moc rád vzpomínám na sezonu když jsem kopal v Hostíně. Za celý rok jsme uhráli jen jednu výhru a jednu remízu, ale ten rok patří k mým nejlepším a hrozně rád na to vzpomínám.

Takže at tady nepíšu nějaký román...... at je tvůj návrh jakýkoliv, určitě o tom v sobotu hodíme řeč

Snad ti nezapomenu přivést ty brejle

Takže čus Ferry a v sobotu HURÁÁÁÁÁ na PTZetku

Kikina
kikina

Příspěvekod Lorenc Ivo » čtv 27. zář 2007 7:23

Ahoj Chlapy ten fotbal jste vážně nezapoměli to přece nejde a ten impuls by bodnul . To je jedno , že tam nejsem vy to dokážete i beze mě jen si to chce víc věřit a nebojte i když nehraju pořád jsem tam s váma a chci taky bojovat za Viktorku !!!!
Lorenc Ivo

Příspěvekod ferry » čtv 27. zář 2007 8:37

Ahoj všem
Předem Vám oběma děkuju za názory,je fajn číst že to ještě někoho zajímá.Že jsou lidé,kteří to ještě mají v tom našem zasaženém srdíčku fotbalem,a není jim to lhostejné
Vzkaz pro Ivoše,nebudu psát nějaké romány,asi nejsou na místě,víme jak to je,myslím že stačí říct upřimné Díky
A tobě Radku,těším se až pokecáme,je potřeba hovořit otevřeně a najít zase chu
ferry

Zábava !!!!

Příspěvekod Lorenc Ivo » čtv 04. říj 2007 14:12

Tak co se děje ještě jsem neslyšel ohlasy na sobotní zábavu jak se líbila???? nebo nějaká kritika aby došlo v dalších případech k vylepšení????
Lorenc Ivo

Příspěvekod ferry » pát 05. říj 2007 9:42

U mne dobrý,hudba,tanec Franta kanec
Jinak malinká poznámečka
Trochu mne mrzela menší neučast sportovců,jinak OK
A jdem na sobotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tři body jsou povinnost
ferry

Příspěvekod ferry » úte 09. říj 2007 8:57

Ahoj přátelé
Po pravdě napsáno,teï už se mne opravdu nepíše z vesela
Asi nikdo nečekal zázraky ale i tak jsem moooooooc smutnej
A na druhou stranu po pravdě,co děláme a to všichni i já pro to
aby se to zlepšilo?Nic!
Dokonce se zrušil trénink,bo asi je natrénováno?
A dávám si otázku a prosím o odpověï .Zajímá to ještě někoho
Vždy
ferry

Příspěvekod Lorenc Ivo » úte 09. říj 2007 11:10

Ahoj Fery je hezké si o tom povídat nebo psát , ale chce to co asi tomu družstvu chybí a to asi všem a to je to SRDCE !!!!! nehodnotím vás protože vás nevidím a pak mi to ani nepřísluší, ale jen říkám to co mi u těch lidí chybí když je někdy vidím.
Lorenc Ivo

Příspěvekod ferry » úte 09. říj 2007 12:39

Vše co píšeš je určitě pravda
Tak jako o tom srdíčku
Nevím co se stalo nebo děje ale parta vypadá jinak,a to bez obalu
Tak jako bez obalu píšu to že spousty lidí mne připadá že
tam chodí pomalu jak z donucení.
Atmosféra v kabině,při "tréninku",při zápase je a budu slušnej nudná
Důkaz,je jednoduchý.
Při posle zápase jsem chtěl trochu kluky hecnout,a odpověï trenéra:
"Jsem na tebe zvědavej"bouhužel na celou kabinu,a ještě jsem tam už nebyl.Smutné,a jen proto že od začátku hovořil jak při pohřbu,tak jsem to chtěl zvednout.
A na rovinu,já pomalu končím,a není mne to jedno,ale přeci co ty kluci mladší,nebo ty co tam přijdou,co si pomyslej?
ferry

Příspěvekod Lorenc Ivo » stř 10. říj 2007 7:34

Ahoj musím říct, že to taky pozoruju příjdemi jako když by to trenér odpískal první a to mě na tom nejvíc mrzí!!!!!!!
Nevím co se to s kabinou děje já si pamatuju když tam hrálo rádio a kabina byla naheclá před každým zápasem i když to někdy nevypadalo.
Jo a o partě o té raději nemluvím to už jsem poznal dřív jaká je bezvadná. Každej o ní mluví jak byla bezva, ale já poznal pravej opak parta byla jen v hospodě a to o závěrečné když jim člověk všechno přines až pod nos, ale pravá parta se ukazuje když je něco potřeba a to se ukazuje třeba teï když je třeba dát do toho srdce a pořádně se o to poprat!!!!! a to se ukazuje ten pravej obraz.
Ještě jedno máte dneska trénink????
Lorenc Ivo

Příspěvekod ferry » stř 10. říj 2007 8:30

Máš pravdu
Trénink je zrušenej
ferry

Příspěvekod Lorenc Ivo » stř 10. říj 2007 11:42

Díky za celej včerejšek jsem nebyl schopnej se to od někoho dozvědět !!!!
Lorenc Ivo

Příspěvekod ferry » stř 10. říj 2007 15:38

Radši bych napsal něco jiného
Zatim čus
ferry

Příspěvekod petr.rocen » čtv 18. říj 2007 11:05

Nazdar tak už by to chtělo těm lidem na lavickách ukázát zě jsme ten fotbal nezapoměli nemyslíte? Mám už dost těch řečí druhejch jak se povidá že kopem za starou belu a že je to na sestup. Kurva chlapy pojdte v sobotu všem ukážem jak se dokážem postavit týmu kterej je na předních příčkách tabulky. Neříkejte mi že máme fakt tak špatnej mančaft aby si onás každej povídal jen v tom nejhoršim slova smyslu. pojïme vyhrát te
petr.rocen

Příspěvekod Lorenc Ivo » pát 19. říj 2007 7:48

Přeju vám to kluci a věřím, že když se k tomu postavíte jako minulou sobotu tak, že to určitě zvládnete já vám budu na dálku držet palce ČUS a smrt Jeviněvsi !!!!!!!!!!!
Lorenc Ivo

PředchozíDalší

Zpět na SK Viktoria Všestudy