mužský tým

Speciální fórum fotbalového klubu pro jeho členy i členky, fanoušky a klidně i protivníky.

Příspěvekod Lorenc Ivo » úte 24. říj 2006 8:29

Nech to v sobotu odpočinout a uvidíš jak budem makat i za tebe a to by bylo aby nám to tam nezačalo padat!!!!!!!!!! A jaro rozjedeme ve velkém , pořádně potrénujem a půjde to
Lorenc Ivo

Příspěvekod Lorenc Ivo » úte 31. říj 2006 13:03

Chtěl bych popřát svým spoluhráčům v týmů hezký odpočinek v době volna a málo nabraných kg než začne zimní příprava ahoj 8)
Lorenc Ivo

Příprava na Jaro

Příspěvekod Lorenc Ivo » úte 06. úno 2007 11:18

Tak už nám začla ta zimní dřina a připravujeme se na první přátelák na umělé trávě proti Unionu Strašnice tak doufám hoši , že i vy co jste té přípravě zatím moc nedali příjdete a necháte na tom hřišti i pár kapek vašeho potu. Pro informaci kdo by nevěděl kdy tak je to v sobotu 10.2.07 od 13 hodin a sraz no ten je v 11 hodin na hřišti ve Všestudech. Takže můžou dorazit i další , kteří se chtějí vidět náš první zápas v roce 2007
Lorenc Ivo

Příspěvekod petr.rocen » čtv 22. úno 2007 15:08

Cau. Tak nám začíná pohár a po poháru jarní část sezony. Všem přeju do tý druhý části sezony hodně vyhranejch zápasů. a posunutí v tabulce smerem nahoru,uz by bylo na čase stim začít něco dělat protože když se divák podívá na tabulku tak vidí Všestudy až skoro dole v tabulce a asi by se nejen divákovi dívalo na tabulku líp kdyby jsme ůtočili na přední příčky. a nikdo mi netvrdte že mi nato nemáme???!!! Protože se stačí podívat na výsledky zápasů s mančaftama jako je dynamo,chlumín nebo třeba vojkovice prostě pekný zápasy skterejma meli protihrači co dělat aby si odvezli z všestud alespoò bod za remizu. Tak pojïte zatnem zuby a vlítnem dotoho přímo po hlavě!!!!!!!! :twisted:
petr.rocen

Příspěvekod Lorenc Ivo » pon 26. úno 2007 18:29

Ahoj všem.
Po prvních dvou zápasech musím uznat, že hra v některých momentech není špatná, ale to zakončení nám zase nějak moc nejde musíme dát do toho větší dravost a důraz. A pak dát si pozor na vyloučení někteří z nás jsou v podmínkách a bylo by špatné aby je proměnili tak bacha na to kluci i když jste faulovaní tak se stačí jen smát a tím toho soupeře ještě více naštvete než rychle vyzkočit a pak se sním strkat.
¨Tak máknem a postup v tabulce musí být znát tak jedem Viktorka
Lorenc Ivo

Příspěvekod ferry » pát 07. zář 2007 15:55

Ahoj všem,píše sem někdo vůbec?
Nebo umřel fotbal odchodem Ivoše?
halo,halo,žijte a sportujte
Třeba s tím kulatým nesmyslem :lol:
ferry

Příspěvekod kikina » pon 10. zář 2007 22:00

čau Ferry, jak je vidět, tak moc lidí sem kromě Ivoše nepíše....bohužel.
V sobotu jsem volal Ivošovi a vyslechl si jeho zážitky z Cítova a musím říct, že moc věcí k smíchu mi Ivoš neříkal. No nic, uvidíme v sobotu. A
kikina

Příspěvekod ferry » úte 11. zář 2007 12:40

neříkám že by nechyběl,ale pravda je tak trochu,vlastně hlavně v nás.Trochu nám ten fotbal zevšedněl.Co takhle si sáhnout si každý za srdíčko a začít se ba.Jo Ivoš tam není,ale nejvíc tím trpka ta naše organizace.Kdo znás se třeba podílel na práci v oddíle,na hřišti atd.
ferry

Příspěvekod Lorenc Ivo » čtv 13. zář 2007 8:16

Čau prdi nejsem sice s váma na hřišti , ale pořád jsem Všestuïák a pořád chci aby Všestudy vyhrávali a když by měli prohrát tak se zvednutou hlavou. To není , že bych vám chtěl radit nebo vás kritizovat to nedělám a nikdy jsem nedělal nemůžu vám pomoct na hřišti tak se vám snažím pomoct mimo něj. Jedno mi u toho , ale chybí a to je to srdce. Já toho taky moc neumím a když jsem tam za váma byl tak to bylo jen o tom, že strašně nerad prohrávám a abych neprohrál tak to srdce jsem musel dát.
Chce to změnit celou hru už se nikdo nesmí spolehnout na to, že to někdo za něj ubrání a nebo, že tam místo něj do toho vlítne po hlavě. Každej by měl dát do toho to svoje a tím ukázat i když to hraje jen pro zábavu , že vyhrát chce a chce vyhrát s tímhle týmem . Já vám jen můžu zajistit bezvadně připravené hřiště a vše kolem , ale ostatní je na vás .
TAk a
Lorenc Ivo

Příspěvekod ferry » pát 14. zář 2007 17:10

Tak hoši,jdeme se bavit
A
ferry

Příspěvekod ferry » úte 18. zář 2007 13:45

Nutno podotknout že se nám lehce zaprášilo
Jedno plus ale na tom bůru bylo,bojovalo se
Rozhodčí Vám to snad moc neznechutil,nebo jo!!!! :lol:
Jdeme dál pánové,teï tu bojovnost přenést na branky vstřelené soupeři
ferry

Příspěvekod kikina » úte 25. zář 2007 13:53

Čau Feri,

nenechal jsi náhodou v Chvatěrubech v kabině brejle?
kikina

Příspěvekod ferry » úte 25. zář 2007 14:14

Nechal
Neměl jsem vůbec náladu na nic,zjistil jsem to až cestou dom
Máš je?
Pokud jo,máš prémii :D
ferry

Příspěvekod ferry » úte 25. zář 2007 14:19

A ještě jedna,co tomu všemu říkáš?
Potřebujem živou vodu,
Přemýšlel jsem o tom,nějaké nápady jsou,jenže se trochubojím reakcí
Asi to chce nejdřív pokecat jen tak,
A taky cítit podporu,jinak to nemá š
ferry

Příspěvekod kikina » úte 25. zář 2007 14:57

Jo jo mám, přivezu ti je zítra na trénink a nebo v sobotu. Buseš zítra a nebo až v sobotu?

A pokud se týka tvého druhého příspěvku - napíšu ti k tomu něco večer, musím ted běžet pro mladýho do školy

Kikina
kikina

PředchozíDalší

Zpět na SK Viktoria Všestudy