Infce kralupského úřadu

Jak (ne)fungují úřady. Co se kdy kde chystá, na co si dát pozor a další.

Infce kralupského úřadu

Příspěvekod Pakol » pon 23. kvě 2005 0:24

Infce o Kralupech a jeho MěÚ na www.mestokralupy.cz Často aktualizováno, fakt důležité infce pro občanstvo Kralupska. Jinak Web www.kralupy.cz je dnes již aktualizován velmi sporadicky, www.kralupsko.cz nebylo updatováno snad léta. Koho to zajímá, tak ať se podívá též na www.veltrusy.cz, je tam par infcí k provozu veltruského Internetu. Dobré stránky z okolí mají třeba ještě www.velvary.cz Pakol
Pakol

Re: Infce kralupského úřadu

Příspěvekod Návštěvník » pon 23. kvě 2005 9:39

Pakol píše:www.mestokralupy.cz
Co se týče těchto stránek, tak to je typický příklad městského webu psaného úředním jazykem, který je naprosto nezajímavý a sdělení je zajímavé pro pár lidí (převážně kolegů úředníků). Napsat zajímavý text není zrovna jednoduché. Taky mi tamchybí nějaká možnost vyjádřit se k textům nebo snad diskutovat v nějakém fóru.
Pakol píše:www.kralupy.cz
Neaktualizované? Mně se ani nezdá. Zdá se mi, ž eprávě tady jsou články čtivější a srozumitelnější. Pravda - mnoho jich není. Velkým přínosem je ale fórum se zajímavými názory (někdy). Jen škoda, že fórum není moderované a trochu lépe udělané. Takhle je tam spousta balastu a člověka to možná až někdy zastraší.
Pakol píše:www.veltrusy.cz
Stránky Veltrus mi přijdou naprosto příšerné. Nejen že jsou špatně kódované, ale obsah je velmi stručný a neaktuální. Jediné, co se tam tak nějak aktualizuje, je ta soutěž o připojení k internetu. Mimochodem to připojení je dost bídné - osobně bych si vybral jiného poskytovatele (jakože ve Veltrusích jsou).
Návštěvník

Nejhezčí a nejobsažnější stránky na Kralupsku a Mělnicku.

Příspěvekod yanca » pon 23. kvě 2005 15:44

To je dobře, že se tu objevily tipy na webové stránky z okolí. Pokračujte a pište, co se vám na tch stránkách líbí a co naopak nelíbí. Zkusím to následně nějak zpracovat a můžeme pak udělat anketu o nejhezčí lokální webové stránky. Dnes už má svůj web v podstatě každá obec.

A možná by se to dalo rozšířit i na firmy z tohoto kraje a případně osobní stránky lidí, kteří zde žijí.
yanca
Site Admin

Zpět na Kralupy nad Vltavou